Запорізький благодійний фонд ‘‘Єдність за майбутнє’’ - це благодійна організація, заснована у 2004 році, яка реалізує міжнародні, загальнонаціональні, регіональні та місцеві програми, що сприяють соціально-економічному розвитку та розвитку громадянського суспільства та благодійництва

Як у громадах Запорізької області впроваджують Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»

В рамках проекту  «Активізація громадськості та влади для локалізації 1325», який Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» реалізував   за фінансової підтримки МБФ «Український жіночий фонд» в рамках проекту «Рівність заради безпеки», що фінансується Європейським Союзом, з лютого по жовтень 2019 р. було проведено 9 інтерактивних зустрічей та дводенний тренінг з Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». На тренінгу були напрацьовані пропозиції щодо заходів для включення в місцеві плани дій на виконання Національного плану дій на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека». На основі цих напрацювань були розроблені місцеві плани дій на виконання Національного плану дій на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», які були прийняті у 7 громадах Запорізької області.


Як у громадах Запорізької області впроваджують Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» – ЗБФ “Єдність” за майбутнє”