Zaporozhye charitable foundation 'Unity for the Future' - a charitable organization founded in 2004 that sells international, national, and local rehiornalni programs that promote social and economic development and the development of civil society and philanthropy

Проект «Посилення впливу громадянського суспільства через розвиток місцевої демократії територіальних громад»

Обласний ресурсний центр з надання консультаційної, методичної, інформаційної, правової підтримки цільових груп, який створений на базі Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє», в рамках проекту  «Посилення впливу  громадянського суспільства через розвиток місцевої демократії територіальних громад»,  функціонує  з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00.

     Фахівці з правової, інформаційної,  методичної  допомоги,  надають   консультаційну допомогу  з  питань  сприяння розвитку самоорганізації населення та інших форм місцевої демократії.

     Контакти  ресурсного центру: 061 236 70 00;

     фахівця з  правової підтримки, який задіяний у проекті, – 067 963 14 75 .

Слідкуйте за новинами проекту «Посилення впливу громадянського суспільства через розвиток місцевої демократії територіальних громад» на сторінці Facebook “Демократична практика: Запорізька область”

https://www.facebook.com/Демократична-практика-Запорізька-область-407199960135374/

  В рамках проекту 16 серпня у Запорізькій обласній раді відбулася дискусійна платформа «Посилення впливу  громадянського  суспільства  через   розвиток місцевої демократії  територіальних  громад». У заході взяли участь міські голови, голови об’єднаних територіальних громад, представники органів місцевої влади, депутати місцевих рад, представники громадськості. Більш детально читайте про захід з посиланням:

Чи є в громадах місцева демократія і від кого це залежить?»

   В рамках проекту проведено два тренінги «Посилення ролі ініціативних груп та ОСНів, їх вплив на розвиток місцевої демократії» в Долинській громаді (26 вересня) та в Смирновській громаді (27 вересня). Про тренінги читайте за посиланням:

Тамара Огородова про місцеву демократію: «ЩАСЛИВІ ЛЮДИ ЖИВУТЬ У ТІЙ ГРОМАДІ, ДЕ ЇХ ЧУЮТЬ, БАЧАТЬ, НАМАГАЮТЬСЯ З НИМИ ТОЛЕРАНТНО СПІЛКУВАТИСЬ І НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ ДЛЯ НИХ БЕЗ НИХ»

 


Проект «Посилення впливу громадянського суспільства через розвиток місцевої демократії територіальних громад» – Zaporizhzhia charitable fund