Запорізький благодійний фонд ‘‘Єдність за майбутнє’’ - це благодійна організація, заснована у 2004 році, яка реалізує міжнародні, загальнонаціональні, регіональні та місцеві програми, що сприяють соціально-економічному розвитку та розвитку громадянського суспільства та благодійництва

Кейс-менеджмент

       В рамках спільного проекту Save the Children і Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє»  в жовтні розпочав свою роботу Центр соціального супроводу, розташований у м. Дружківка. Цьому передувало підписання Меморандумів з Дружківською міською радою, Донецьким обласним ЦСССДМ, а також з центрами соціального супроводу м. Авдіївки, м. Бахмут, Бахмутського та Ясинуватського районів.
      Для результативної роботи Центру на початку місяця було проведено вступний тренінг для фасилітаторів громадських дитячих центрів «Простір для сім’ї, дітей та молоді» м. Бахмута, м. Авдіївки та співробітників Центру соціального супроводу Дружківки.
     За минулі тижні ЦСС отримав перші листи  від дитячих громадських центрів, ЦСССДМ Авдіївки, Ясинуватського та Бахмутського районів та м.Бахмут з  інформацією про дітей та сім’ї, які потребують соціального супроводу. Соціальними працівниками та психологом ЦСС була відпрацьована надана інформація та здійснені перші мобільні виїзди.


Кейс-менеджмент – ЗБФ “Єдність” за майбутнє”