10 лютого 2016 р. у Вільнянській міській раді пройшла робоча зустріч з шістьма жінками-депутатками, які представляють різні політичні партії. Міський голова Вільнянська Наталя Мусієнко наголосила необхідність консолідації зусиль жінок-депутаток для впровадження ґендерних ініціатив для досягнення справедливості, ґендерного балансу та задоволення потреб представників обох статей.

На робочій зустрічі керівниця проекту «Підвищення видимості жінок та боротьба з ґендерними стереотипами у національній та місцевій політиці України» Тамара Огородова презентувала міжнародний та український досвід створення міжфракційних депутатських груп у радах. Зокрема, 30%-ва ґендерна квота була вперше запроваджена на законодавчому рівні на місцевих виборах 2015 року завдяки ініціативі міжфракційного депутатського об’єднання «Рівні можливості» у Верховній Раді.

Шість жінок-депутаток Вільнянської міської ради разом з міським головою Наталією Мусієнко підтримали ініціативу створення ґендерно орієнтованої міжфракційної  депутатської групи «Рівні можливості». Планується залучення до групи чоловіків-депутатів.