• Post category:Нове

    23 лютого 2021 року відбулася зустріч голови правління Запорізького благодійного фонду “Єдність” за майбутнє” Тамари Огородової з Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Каймо Кууском, другим секретарем Посольства з політичних питань Посольства Естонської Республіки в Україні Ріхо Раадом, заступником Аташе з питань оборони Посольства Естонської Республіки в Україні Андрісом Спрівулом та проєктною координаторкою Посольства з питань співпраці в сфері розвитку та гуманітарної допомоги Посольства Естонської Республіки в Україні Анастасією Михайловою.

    Під час зустрічі Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Каймо Кууск відзначив роботу Запорізького благодійного фонду “Єдність” за майбутнє” щодо розвитку жіночого підприємництва та гуманітарної допомоги, яка реалізується в рамках партнерства з Естонською радою у справах біженців у Запорізькій, Донецькій, Луганській областях. З  2021  року до Програми розширення можливостей жіночого підприємнитцва долучилися Харківська та Дніпропетровська області. “Жінки – це великий потенціал для розвитку економіки держави, це нові робочі місця, це податки, це кращі умови життя для українських сімей. Особливо гострою є проблема жіночої зайнятості в умовах пандемії. Дуже дякуємо за можливість проводити навчання та надавати підтримку в розвитку жіночого бізнесу. Одна з команд навіть подала документи на реєстрацію власного бренду.  Тим не менш, гуманітарна допомога для тих, хто проживає вздовж контактної лінії, є дуже актуальною, оскільки там залишилися найбільш вразливі верстви населення – жінки та чоловіки літнього віку, багатодітні родини, матері, які виховують дітей одні, опікуни з неповнолітніми діти та ін. Велика вдячність за те, що продовжуєте підтримувати їх”.

    Під час зустрічі було обговорено реалізацію Програми розширення можливостей жіночого підприємництва, яка цього року відбуватиметься 24 – 25 квітня та 11- 23 травня повність онлайн та подальшу співпрацю.

Дізнатися більше про Програми розширення можливостей жіночого підприємництва можна за посиланням: https://www.ednist-fond.com.ua/empowering-women-entrepreneurship-program/

Реєстрація на програму триває до 15 березня за посиланням  https://garage48.typeform.com/to/U0kdSNmE