• Post category:Нове

Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» оголошує конкурс з відбору наставників (менторів) для жіночих бізнес-команд із Донецької, Запорізької, Дніпропетровської областей в рамках Програми розширення можливостей жіночого підприємництва, яка впроваджується у партнерстві з Естонською радою у справах біженців.

Ми запрошуємо до нашої команди ментора з технології організації виробничого процесу для текстильної продукції:

Критерії для відбору ментора:

  • Обов’язковий практичний досвід у визначеній сфері (практичний досвід або досвід з навчання, консультування)  – не менше 2 років
  • Досвід ведення власного бізнесу у визначеному напрямку буде перевагою.
  • Досвід навчання, консультування не є обов’язковим, але є бажаним. 
  • Технічна спроможність надання консультацій онлайн (наявність техніки та стабільного якісного інтернету)

Ментор буде надавати консультативний супровід для кількох команд (кількість команд залежить від спеціалізації наставника) у період з липня 2021 по грудень 2021 року онлайн. Індивідуальний графік роботи з командами буде узгоджений після підписання договору.

Будь ласка, врахуйте, що співбесіди будуть проведені лише з відібраними кандидатами. Фонд гарантує справедливий і об’єктивний відбір кандидатів, недискримінацію за віком, статтю та інших аспектами.  

Для подачі заявки потрібно заповнити заявку та надіслати підписану заявку і резюме на електронну адресу zm.ednist2021@gmail.com з темою «Конкурс на відбір менторів» до 18.00 22 липня 2021 року.