Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє»
2004 – 2016
Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» є місцевою благодійною організацією, яка з 2004 року є активним учасником важливих суспільно-політичних процесів у житті регіону.
Головна мета діяльності фонду – підтримка громадських організацій та соціальних установ, поліпшення матеріального становища набувачів благодійної допомоги, сприяння соціальній реабілітації малозабезпечених, безробітних, людей з інвалідністю.
Основний напрямок діяльності фонду – сприяння практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, що спрямовані на покращення соціально-економічного становища в Запорізькій області.
Протягом останніх шести років фонд працює в напрямку розвитку громадянського суспільства, а саме:
розвиток місцевого самоврядування,
сприяння створенню та розвитку органів самоорганізації населення,
сприяння реалізації стандартів гендерної рівності,
підтримка ініціатив громади,
розвиток волонтерства,
розвиток благодійництва.
У грудні 2006 року Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» разом із партнерами організував перший у Запоріжжі благодійний бал, який відвідали багато відомих людей, зокрема, відомий український танцюрист і хореограф, народний артист України Григорій Чапкіс, українська співачка та скрипачка Ассія Ахат, губернатор Євген Червоненко та інші поважні гості.

 

Ведучою балу була ведуча Світлана Леонтьєва. Метою заходу було зібрання коштів для лікування хворих дітей. На благодійному аукціоні було продано безліч ексклюзивних лотів.

Григорій Чапкіс провів майстер-клас із бальних танців. Гості заходу отримали задоволення від чудової музики та співу неперевершеної Ассії Ахат.

Цей захід мав велике значення для міста – він започаткував чудову традицію щорічно проводити благодійні бали у Запоріжжі.

2010 – 2011 рр. – проект «Впровадження стандартів гендерної рівності та боротьба з дискримінацією» за підтримки Фонду сприяння розвитку демократії посольства США в Україні. Запорізька обласна асоціація жінок-депутаток місцевих рад виступила партнером цього проекту. Його мета – громадський контроль як дієвий засіб підвищення стандартів гендерної рівності в Запоріжжі та Запорізькому регіоні
За результатами проекту були проведені 4 круглі столи та Запорізькі обласні громадські слухання, учасниками яких стали більше 160 осіб з 20 районів Запорізької області.
2012 – 2013 рр. – ініціатива «Підвищення ефективності участі жінок Вільнянська в місцевому економічному розвитку» в рамках спільного проекту Асоціації міст України та Федерації канадських муніципалітетів «Місцевий економічний розвиток міст України».
В рамках проекту жінки, котрі є громадськими лідерами чи підприємницями, навчилися використовувати сучасні комп’ютерні технології в своїй професійній діяльності, що в подальшому сприятиме економічному розвитку міста Вільнянськ Запорізької області.

2014 рік – проект «Гуманітарна допомога в Україні» за фінансової підтримки Save the Children Int.
В рамках проекту гуманітарну допомогу (непродовольчі товари) отримали 205 родин вимушених переселенців. Фонд надав психологічні та юридичні консультації для ВПО. Було проведено 8 практичних семінарів «Надання першої психологічної допомоги дітям в зонах воєнних конфліктів. Стрес-менеджмент». Учасниками стали більше 160 осіб – соціальні працівники, психологи, соціальні педагоги, активісти громадських організацій.

2014 рік – програма із соціальної та трудової інтеграції внутрішньо переміщених осіб «Разом Ми Можемо»
В рамках проекту «Разом ми можемо» Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» проводив тренінг «Соціальна адаптація та інтеграція працевлаштування внутрішньо переміщених осіб» для ВПО, котрі проживають у місті Запоріжжя. До тренінгу були залучені спеціалісти Запорізького обласного центру зайнятості, що ознайомили із такою корисною інформацією:
1.«Як правильно складати резюме»;
2. «Активізація мотивації до працевлаштування»;
3. «Працевлаштування ВПО»;
4. «Ринок праці Запорізької області»;
5. «Ярмарки вакансій».

В рамках проекту «Разом ми можемо» фонд проводив засідання клубу «Новий старт» для ВПО які проживають у Запоріжжі. Завідуюча бібліотеки ім. Гнаровської розповіла про діяльність свого закладу: гуртки на базі бібліотеки; заходи, які вони проводять; як батьки можуть залучати своїх дітей. Керівник гуртка «Гурток позитив» провела майстер-клас із виготовлення паперових квіточок, що дуже сподобалось дітям. Завдяки засіданню клуба «Новий старт» батьки дізналися, як організовувати дозвілля для своїх дітей.