Запорізький благодійний фонд “Єдність” за майбутнє” на даний момент надає багатоцільову матеріальну допомогу особам, які  постраждали від війни та проживають на даний момент у 4 областях: Київська, Харківська, Сумська та Чернігівська в рамках партнерства з Естонською радою у справах біженців за підтримки Всесвітньої продовольчої програми.  

В рамках цієї програми надається пріоритет наступним категоріям вразливих верств населення, які є внутрішньо переміщеними особами або  місцевими жителями з цих 4 областей:

 • члени сім’ї були травмовані або поранені внаслідок бойових дій;
 • внаслідок бойових дій повністю втратили житло;
 • житло зазнало часткового руйнування і потребує ремонту;
 • одинока мати/батько з неповнолітніми діти;
 • в сім’ї є люди з інвалідністю, або онкохворі які потребують коштовного лікування;
 • втратив(ла) роботу і залишив(ла)ся без коштів для існування;
 • був(ла) вимушений(а) виїхати з місця проживання внаслідок бойових дій;
 • малозабезпечені сім’ї, а також люди похилого віку.

  Для того, щоб отримати допомогу в рамках цієї програми, будь ласка, заповніть заявку за посиланням відповідно до тієї області, у якій Ви зараз знаходитеся.

Будь ласка, прочитайте уважно інструкції та заповніть анкету відповідно до цих інструкцій!

 1. Потрібно реєструватися за посиланням ТІЛЬКИ для тієї області, де Ви знаходитеся. Якщо Ви зареєструєтеся в двох і більше областях – всі заявки на допомогу буде видалені.
 2. Реєструйте тільки ОДНУ особу від сім’ї. Після реєстрації Вам надішлють форму для заповнення даних для Всесвітньої продовольчої програми, в якій Ви вкажете кількість членів своєї сім’ї. Будь ласка, врахуйте, що до членів ОДНІЄЇ сім’ї належать: дружина, чоловік, діти віком до 18 років та особи похилого віку – батьки дружини та/або чоловіка, які ПРОЖИВАЮТЬ З ВАМИ РАЗОМ. Якщо Ваша дитина старше 18 років і проживає разом з Вами, її треба вказувати як члена родини. Якщо не проживає разом – не потрібно. В рамках Всесвітньої продовольчої програми Ваша сім’ї матиме можливість отримати суму 2220 грн на одну особу, але не більше 6660 грн, навіть якщо в родині більше, ніж три особи.
 3. Не потрібно заповнювати окрему заяву на дитину або дітей. Цю інформацію Ви вкажете під час заповнення анкети  Всесвітньої продовольчої програми, яку Вам надішлють після реєстрації.
 4. Зверніть увагу, що в подальшому під час отримання коштів Вам потрібно буде надавати документ, який напишете в анкеті Всесвітньої продовольчої програми. Якщо Ви не зможете надати під час отримання грошей документ, Ви не зможете отримати кошти.

Посилання на анкети для реєстрації:

Чернігівська – https://forms.gle/6eCJu6T4gWtCYpPXA
Київська – https://forms.gle/UnkFSAYW3ZaPSXWB8
Сумська – https://forms.gle/2yJzpniV4xAZopHJ9
Харківська – збір заявок тимчасово призупинено. Будь ласка, слідкуйте за оновленнями на сайті.  

В зв’язку з великою кількістю заяв, які отримує фонд, змінюється формат роботи фонду. Велике прохання зараз не надсилати заяви на вайбери та електронні пошти, оскільки отримано багато заявок, які обробляються.

 Для жителів інших областей з питань матеріальної допомоги необхідно звертатися до кол-центру Запорізького благодійного фонду “Єдність” за майбутнє” для консультацій з приводу, хто може отримати матеріальну допомогу від гуманітарної програми з 09.00 до 18.00 (перерва на обід з 13.00 до 14.00).   

Чернігівська, Донецька, Запорізька області: 066-038-37-66

Харківська, Луганська, Дніпропетровська області: з 9.00 до 14.00 099-544-03-52, з 14.00 до 19.00 063-053-97-27

Сумська, Житомирська, Одеська, Черкаська області: 093-646-75-74

Київська, Миколаївська, Херсонська, Полтавська області: 067-916-69-55

З 17.00 до 21.00 для всіх вищевказаних областей: 050-679-57-13

Будь ласка, не направляйте документи на електронні пошти та вайбер без консультацій з фахівцями.

   Інформацію щодо гуманітарної допомоги Ви можете отримати також у чат-боті фонду “Єдність” за майбутнє”: http://bit.ly/3782U2u