Кінцевий термін подачі заявок на Мейкатон “Розширення прав і можливостей жінок” продовжено!

    Ви можете заповнити заявку до 28 жовтня за посиланням: https://garage48.typeform.com/to/mAsSUw

Запорізький благодійний фонд «Єдність за майбутнє», Гараж 48 та  Естонська Рада у справах біженців запрошує жінок взяти участь в Мейкатоні «Розширення прав та можливостей жінок» у Запоріжжі з 11 по 17 листопада 2019 року.

  Мейкатон – це захід, де учасники навчаються новим навичкам, формують команди та розробляють нові ідеї бізнесу під керівництвом досвідчених менторів. На мейкатоні збираються разом представники, які володіють трьома різними вміннями – творці (майстри, кравці, в’язальниці, швачки), дизайнери (як ІТ – прототипів, так і звичайних речей) та натхненники ( учасники, які мають гарну ідею, проте  не мають практичних навиків для її втілення, натхненники бізнесу).

Перші 4 дні будуть присвячені ознайомленню з різноманітними інструментами та машинами, а також навчаться, як презентувати свої ідеї. Після цього кожна команда розробить прототип  протягом  3-х діб за допомогою менторів. Додатково учасники пройдуть семінар з дизайну, отримають навички ,як створити власний веб-сайт та навчаться веденню бізнесу, зокрема, основи бухгалтерії та створення бізнес-плану.

 Команди переможців, які будуть відбірані жюрі, будуть нагороджені грантом на створення бізнесу в сумі від 50 тис. грн. до 120 000 грн.

Участь у заході безкоштовна. Поселення та транспортні витрати будуть забезпечені для відібраних учасників. Протягом 7-денного заходу жінки, які мають дітей дошкільного віку, будуть мати змогу на час занять залишати  їх  з сертифікованим вихователем.  

Більше інформації на сайті   www.garage48.org.

Останній день подачі заявки – 28 жовтня 2019 року 

Посилання на заявку:  https://garage48.typeform.com/to/mAsSUw

Заявка Мейкатон

Контактна особа: Лідія Ємельянова
Телефон: 063-575-64-34
e-mail: zm.ednist2019@gmail.com

*********************************************************************************************************

Вже скоро стартує мейкатон на сході України! Протягом 7 днів жінки, які постраждали від конфлікту на Донбасі, мають можливість навчитися новим навичкам, розвинути свої бізнес-ідеї та створити новий життєздатний бізнес для того, щоб покращити своє матеріальне становище та підвищити якість життя.

Гараж48, Естонська рада у справах біженців, Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» запрошують жінок взяти участь в мейкатоні «Розширення прав та можливостей жінок», який відбудеться в Запоріжжі з 11 по 17 листопада 2019 року.

Разом з нашими досвідченими менторами та організаційними партнерами ми хочемо розширити можливості жінок, які постраждали від конфлікту на сході України, щоб почати підприємницьку діяльність для забезпечення засобів до існування для себе і своєї сім’ї.

7-денний мейкатон проводитиме навчальні семінари:

– навчання або вдосконалення технологічних навичок виготовлення (у таких сферах, як текстиль та ремесла, послуги краси, управління заходами, випічка та харчування тощо)

– отримання навичок роботи з використання маркетингових інструментів

– вивчення основ бізнесу, таких як бухгалтерський облік та створення бізнес-плану

– представлення ваших ідей

До кінця мейкатону ви будете використовувати вивчені навички в формуванні команди і розвитку своїх підприємницьких ідей в реальному бізнесі.

Ми вітаємо:

  • Представниць у сфері виробництва – жінок, які мотивовані вчитися та удосконалювати свої фізичні навички.
  • Маркетологів – жінок, які мотивовані вчитися або вдосконалювати навички онлайн-маркетингу і базового дизайну.
  • Візіонерів – жінок, які мають ідею і хочуть навчитись способам розвитку бізнесу.
  • ІТ-спеціалісти – веб-дизайнери та розробники веб-сторінок

Верстати, інструменти та матеріали

Ми надамо вам верстати, інструменти та матеріали, необхідні для навчання навичкам виготовлення. Від Вас потрібні тільки свої хороші ідеї і мотивація.

Гранти на підприємництво та програма наставництва
Найкращим командам, які беруть участь у мейкатоні, надаються  гранти на підприємництво у розмірі 50 000 – 120 000 грн, з умовою відкриття бізнесу, після чого буде проводитися 6-місячна програма наставництва для підтримки стабільності підтримуваних заходів.

Подання заявки

Участь безкоштовна, але участь надається на основі вашої заявки. Дайте нам знати, які навички вас зацікавили та чи маєте ідею для бізнесу.
Подати заявку на участь: : https://garage48.typeform.com/to/mAsSUw

Проживання та транспортування учасників

Проживання і транспортні витрати будуть покриті для обраних учасників. Гарячі страви і напої будуть подаватися протягом усього заходу. Жінки, які мають дітей дошкільного віку, зможуть залишити їх в ігровій кімнаті на піклування сертифікованого педагога.

Мейкатони будуть проводитися англійською та українською мовами.
Останній день подачі заявки – 28 жовтня 2019 року.

Контактна особа: Лідія Ємельянова
Телефон: 063-575-64-34
e-mail: zm.ednist2019@gmail.com

Якщо у вас виникнуть запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами за ел.адресою kadri@garage48.org

#G48EMPOWHER #G48MAKEATHON
Проект грантів на підприємництво фінансується Міністерством закордонних справ Естонії.