Обласний ресурсний центр з надання консультаційної, методичної, інформаційної, правової підтримки цільових груп, який створений на базі Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє», в рамках проекту  «Посилення впливу  громадянського суспільства через розвиток місцевої демократії територіальних громад»,  функціонує  з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00.

     Фахівці з правової, інформаційної,  методичної  допомоги,  надають   консультаційну допомогу  з  питань  сприяння розвитку самоорганізації населення та інших форм місцевої демократії.

     Контакти  ресурсного центру: 061 236 70 00;

     фахівця з  правової підтримки, який задіяний у проекті, – 067 963 14 75 .

Слідкуйте за новинами проекту «Посилення впливу громадянського суспільства через розвиток місцевої демократії територіальних громад» на сторінці Facebook “Демократична практика: Запорізька область”

https://www.facebook.com/Демократична-практика-Запорізька-область-407199960135374/

  В рамках проекту 16 серпня у Запорізькій обласній раді відбулася дискусійна платформа «Посилення впливу  громадянського  суспільства  через   розвиток місцевої демократії  територіальних  громад». У заході взяли участь міські голови, голови об’єднаних територіальних громад, представники органів місцевої влади, депутати місцевих рад, представники громадськості. Більш детально читайте про захід з посиланням:

   В рамках проекту проведено два тренінги «Посилення ролі ініціативних груп та ОСНів, їх вплив на розвиток місцевої демократії» в Долинській громаді (26 вересня) та в Смирновській громаді (27 вересня). Про тренінги читайте за посиланням: