• Post category:Нове

   11 березня у м. Харків пройшов медіа-марафон “Роль жінок у просуванні реформ в Україні”, організований Національним Демократичним Інститутом у рамках проекту “Жінки – це 50% успіху”. У обговоренні досягнень і викликів ґендерній рівності взяли участь представники влади, учасниці міжфракціних депутатських груп «Рівні можливості» з Верховної ради та місцевих рад різних регіонів України, громадські активісти.

    У заході взяли участь представники команди цього проекту в Запорізькій області, жінки-депутати з Приморської районної ради Олена Бистрова та Анжела Жук, з Веселівської об’єднаної територіальної громади Анастасія Карпенкова.

  Керівник проекту “Підвищення видимості жінок та боротьба з гендерними стереотипами у національній та місцевій політиці України” Тамара Огородова розповіла учасникам форуму про принципи та переваги ґендерно орієнтованого бюджетування в окремій секції. Депутатка Анастасія Карпенкова поділилася своїм досвідом роботи в панельній дискусії, присвяченій ролі жінки в процесах децентралізації.

   Учасниці заходу відзначили, що отримали багато корисної інформації від своїх колежанок і колег та відкрили для себе нові горизонти для змін у своїх громадах.

    Переглянути медіа-марафон можна в Youtube за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=1Gksnb5t8sA (частина 1) та  https://www.youtube.com/watch?v=X_GkV3–y9c  (частина 2)