• Post category:Нове

    16 травня до Запорізького благодійного фонду “Єдність” за майбутнє” завітали гості з Канади – ГО “Друзі “Меннонітського центру” в Україні”- Бен і Ліл Стоббе, Руф Дерксен, Віктор Дерксен-Сіменс. Канадські гості відзначили позитивні зміни, які бачать в Україні та висловили побажання щодо подальшої співпраці. Голова правління фонду Тамара Огородова висловила подяку за підтримку та поділилася досвідом роботи фонду, результатами змін в громадах. Канадців дуже зацікавила робота міжфракційних депутатських груп “Рівні можливості” та впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто” у Запорізькій області, зокрема, у Молочанську, де знаходиться центр.

     Фонд давно співпрацює з Меннонітським Центром, особливо в напрямку підтримки дітей з аутизмом. Два роки тому ЗБФ “Єдність” за майбутнє” у співпраці з Меннонітським центром організував конференцію щодо раннього втручання для лікарів з метою ранньої діагностики та реабілітації дітей з аутизмом. Цей захід дав плідні результати, тому виникла необхідність проведення 2 червня, до Дня захисту дітей нової конференції “Аутизм. Результати раннього втручання” стосовно досягнень і нових викликів. 

     Формування в суспільстві культури благодійності є надзвичайно важливим, відзначили гості фонду. Вони були приємно здивовані, коли дізналися, що 1 червня ЗБФ “Єдність” за майбутнє” в партнерстві з “Ротарі Клуб Запоріжжя” в черговий раз проводитиме мовчазний акціон для збору коштів для дітей, що лікуються в обласному протитуберкульозному диспансері. Проведення в Запоріжжі таких аукціонів Тамара Огородова впровадила після обміну досвіду в Канаді. Вона запросила гостей до участі в мовчазному аукціоні, де кожен пропонує свій лот для благодійності та купує одну чи більше речей.

  Запрошуємо всіх бажаючих внести свій вклад для розвитку благодійності в Запоріжжі. Детальна інформація – за контактними даними фонду: zbf.ednist@gmail.com.