Благодійність – це сила, що змінює світ, робить нас гуманними, милосердними. Сильні та успішні люди об’єднуються, щоб разом робити добрі справи, допомогати слабшим. “Ротарі Клуб Запоріжжя” і Запорізький благодійний фонд “Єдність” за майбутнє” ініціювали проведення 1 червня благодійного мовчазного аукціону, який вже став традиційним для Запоріжжя. Ексклюзивні товари – картини, прикраси, книги, одяг можна було придбати за 50 – 70% вартості. Мета торгів – збір коштів для дітей, що лікуються в протитуберкульозному диспансері. Свій внесок зробили представники Ротарі Клубів Запоріжжя та Дніпра, закордонні гості, представники благодійних організацій, зокрема, Естонської Ради з питань біженців, дитячого відділення Запорізького обласного протитуберкульозного диспансеру, волонтери.

    Ідейна натхненниця заходу – Тамара Огородова – привезла цей досвід з Канади. Тому аукціон порадував гостей із Канади – Бена і Ліл Стоббе з ГО “Друзі Меннонітського центру в Україні”, які придбали картину запорізької художниці Наталі Коробової та подарували її своїм новим друзям в Запоріжжі. Захід був інтернаціональним – представник Ротарі Клубу з Бангладешу Алам завітав на захід.

   “Щасливий, що прийшов на аукціон. Дуже добре, що в Запоріжжі проводяться такі благодійні акції”, – Бен Стоббе, голова ГО “Друзі Меннонітського центру в Україні”.

    “Мовчазні благодійні аукціони – це лише частина ініціатив Ротарі Клубу Запоріжжя, спрямованих на допомогу дітям. Щорічно ми проводимо конкурс дитячих малюнків “Мій рідний край”, беремо участь у глобальній акції “Стоп Поліо” проти поліомієліту. Діти – це наше майбутнє, і від нас залежить, яким воно буде”, Тамара Огородова, чартерний президент Ротарі Клубу Запоріжжя.   

   Захід пройшов у теплій дружній атмосфері. Зібрані кошти будуть передані дитячому відділенню Запорізького обласного протитуберкульозного диспансеру.