Менторки та ментори навчальних тренінгів Програми розширення можливостей жіночого підприємництва 11 – 23 травня 2021 року

💁‍♀️ Мааріка Труу протягом тривалого часу є менторкою та ведучою в Гараж48, ініціаторкою хакатонів “Жінки в сфері технологій” в Пярну, Естонія. Як колишня директорка Startup Estonia, вона тісно працювала зі стартапами, бізнес-інкубаторами та бізнес-акселераторами для того ,щоб зробити Естонію чудовою країною для стартапів. Зараз вона знаходиться у відпустці по догляду за дитиною. Мааріка проведе воркшопи щодо планування бізнесу, роботи в команді, тайм-менеджменту та навчить, як правильно презентувати Вашу бізнес-ідею та правильно розставити акценти.

💁‍♀️ Тамара Безлюдова є Головною менеджеркою з маркетингу в Гараж48. Тамара є надихаючою, креативною, стратегічною та результативною фахівчинею з маркетингу та комунікацій і має значний досвід роботи з різними видами розробки креативного контенту, зв’язків з громадськістю, підходу до цифрового маркетингу, менеджменту соціальними мережами (SMM) та інтегрованими маркетинговими комунікаціями. Тамара буде навчати, як аналізувати ринок та покупців, проводити порівняльний бізнес та як визначити Вашу унікальну торговельну пропозицію.

💁‍♀️ Піруза Арутунян є Менеджеркою з розвитку бізнесу в Dexatel. Піруза має досвід в масштабуванні бізнес-можливостей шляхом цифрової трансформації за допомогою принципів аналізу даних та дизайн-мислення. Піруза працюватиме з учасницями щодо розробки їх товарів або послуг. 💁‍♀️ Люсін Аяніан – засновниця та виконавча директорка фірми “HAY-HAY”. Вона є експерткою з маркетингу та креативною директоркою з понад 10-річним досвідом в індустрії.Люсін поділиться своїм досвідом та знаннями щодо брендингу та маркетингу в соціальних медіа.

💎 Євгенія Трофімова, співзасновниця та виконавча директорка Introwise. Вона досвідчена продакт-менеджерка, яка працювала протягом 4 років в (Мексика та офіс в США), запустила нові продукти в Mooncascade (Естонія) та консультувала багато стартапів. Вона випускниця університету Карнегі Меллон зі ступенем магістра в програмній інженерії. Євгенія постійно виступає як лекторка в університетах в усьому світі та ділиться своїми знаннями і підтримує малопредставлених засновників. Профіль Євгенії нещодавно був відображений у публікаціях Forbes Росія та Forbes Польща.

💎 Ольга Хох, експертка з домашнього текстилю, технологій та художниця. Ольга навчалася на факультеті текстилю університету Паллас з прикладних мистецтв. Вона також є представницею найстарішої школи мистецтв в Естонії “Паллас”.

💎 Анжеліка Замуйлова, міжнародна фахівчиня з рекрутингу. Анжеліка працювала над розвитком рекрутингу в AI для того, щоб допомогти організаціям знайти “талант, який найбільше підходить для організації” у всьому світі. На даний момент надає послуги, залучаючи фінансистів, IT фахівців та інженерів з онлайн-спільноти 250 000 російськомовних фахівців. Анжеліка має досвід у розвитку бізнесу в освіті, валідації бізнес-ідеї та залученні потенційних інвесторів.

💎 Ірина Крепчук є представницею відділу продаж в Hopin. Ірина захоплюється питаннями фінансових інвестицій та хоче застосувати свої знання та досвід для підтримки амбіційних проєктів, що мають значний вплив.

💼 Наталія Наконечна, співзасновниця KickYour.Tech. Наталія має 10-річний досвід роботи в сфері комерціоналізації космічних технологій, понад 15-річний досвід роботи у сфері грантового фінансування, розвитку бізнесу та продаж. Наталія працювала в найбільшій космічній компанії України “Конструкторське бюро “Південне” та також отримала міжнародний досвід роботи в Ренсселерському політехнічному інституті (Нью-Йорк, США) та українсько-бразильській компанії Alcantara Cyclone Space (Бразилія). Вона також ж менторкою стартапів у Seedstars World.

💼 Сементій Лобач очолює Point.School. Сементій досвідчений арт-директор та дизайнер з досвідом роботи в індустрії графічного дизайну. Він допомагатиме командам щодо графічного дизайну, оформлення, композиції, художнього оформлення, ілюстрацій, логотипу та розробки ідентики.

💼 Марина Шутова є фахівчинею з адаптації користувачів в Katana Smart Manufacturing Software та в минулому бізнес-менторка Гараж48.

💼 Терьє Трочинський – менеджерка конференцій Таллінського Музичного Тижня. Терьє – музична менеджерка, промоутерка фестивалів та лекторка, яка працювала в сфері музичного бізнесу та освіти понад 20 років. Вона вела програму для Õllesummer – одного з найбільших Естонських розважальних фестивалів і також працювала як менеджерка з маркетингу на Всесвітньому Музичному Фестивалі у Вільянді. Терьє також керувала естонсько-українським фольк-рок музичною групою “Свята ватра”, яка представляє естонську та українську культуру в 23 країнах світу понад 15 останніх років.

💼 Марина Мрук – фрілансерка-консультантка у Фонді Державного майна України. Марина – спеціалістка з комунікацій з урядовими організаціями, з Одеси, Україна. Вона відповідає за впровадження державної програми підтримки бізнесу в Одеській обласній державній адміністрації та старт програми “Доступні кредити 5-7-9%” в Києві. Зараз вона працює на полегшенням комунікації щодо оренди та приватизації в Фонді Державного майна України.

⭐ Олексій Трибусян працює юристом понад 20 років. Він має значний досвід у підприємницькій діяльності та податкових і господарських спорах. Є юридичним радником Національної асоціації кредитних спілок України. Він має значний досвід у супроводі підприємницької діяльності та готовий поділитися ним з учасницями та учасниками Програми.

⭐ Тамара Огородова – експертка з фінансових питань з досвідом роботи понад 20 років. Вона є експерткою з бюджету та фінансування. Тренерка з самозайнятості з 2017 року в рамках Програми підтримки жіночого підприємництва Естонської ради у справах біженців. Керівниця понад 25 проєктів.

⭐ Марія Видиш має досвід роботи в бухгалтерії понад 17 років. Вона працювала з приватними та громадськими організаціями, має досвід роботи у міжнародних проектах. Добре володіє бухгалтерськими аспектами оподаткування підприємств і організацій різних форм власності, а також фізичних осіб (загальна та спрощена система оподаткування). Досвідчена користувачка програми бухгалтерського обліку – 1С (7,8), програм здачі бухгалтерської звітності та онлайн-інструментів бухгалтерії.

_________________________________________________________________________________________________________________________

Гараж 48, Естонська рада у справах біженців та Запорізький благодійний фонд «Єдність» за                           майбутнє» запрошують жінок зі сходу України взяти участь у «Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва»!


    Розробіть свої ідеї щодо мікро- та малого бізнесу разом із командою, вигравайте гранти на розвиток підприємництва розміром від 60 000 до 80 000 грн та розвивайте стабільний бізнес задля покращення умов життя ваших родин.

Програма створена для жінок, які проживають у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській областей для того, щоб вони отримали нові практичні навички або покращили існуючі, отримали знання з маркетингу, дізнатися про створення бізнесу та підприємництва для того, щоб створити власний бізнес для покращення умов життя своїх родин. При відборі учасниць, в першу чергу, пріоритет надаватиметься жінкам, які проживають вздовж контактної лінії, внутрішньо переміщеним особам та жінкам із вразливих категорій.

Військовий конфлікт на сході України з 2014 року зумовив те, що багато людей опинилися у вразливих умовах та щодня стикаються з проблемами:  проживаючи на контактній лінії , через те, що  стали внутрішньо переміщеними особами, або маючи членів родин з інвалідністю чи зниженим рівнем працездатності.

Вперше в Запоріжжі восени 2019 року за підтримки Естонської ради у справах біженців та благодійного фонду «Єдність» за майбутнє» в рамках Програми розвитку та співробітництва Естонії  83 жінки з Донецької, Луганської та Запорізької областей, котрі постраждали від конфлікту, виступили з ініціативами та зробили сміливі кроки в освоєнні нових навичок для створення власного бізнесу та поліпшення життя своїх сімей.

Завдяки проведенню Мейкатону «Розширення прав та можливостей жінок», наданню грантів на підприємництво, а також наставництву п’ять малих підприємств зараз працюють як стійкі мікропідприємства на сході України. Наполегливо втілюючи свої ідеї, жінки досягли значних успіхів – дохід їх сімей зріс на 68%.

Завдяки надихаючій силі та креативності  жінок зі сходу України разом з нашими досвідченими наставниками та партнерами у організації заходу ми хочемо розширити можливості жінок!

«Програма розширення можливостей жіночого підприємництва» розпочнеться 24-25 квітня та продовжиться 11-23 травня 2021 року, повністю в режимі ОНЛАЙН.

 Завдяки проведенню навчання в рамках програми, виділенню грантів на підприємництво та наданню подальшої 6-місячної підтримки та консультування фахівцями (наставництво) ми хочемо підтримати бізнес-ідеї, які перетворяться у працюючі підприємства.

ВСТУП ТА ВОРКШОП

24-25 квітня 2021 р.
онлайн

     Перша частина програми з підприємницької діяльності надасть знання щодо ведення власного малого бізнесу та переваг роботи у команді.  Участь в проекті (навчанні)  дасть можливість зрозуміти, чи Ви можете займатися підприємницькою діяльністю.

     Запрошуємо приєднатися до нас 300 найбільш вмотивованих учасниць: жінок різного віку, котрі мають змогу створити та керувати або працювати в мікро- чи малому бізнесі.

    Немає обмежень у сферах ваших бізнес-ідей: будь-то текстильна та реміснича діяльність або промисловість, аграрний сектор, послуги в сфері харчування та кейтерінгу, будівництво, технології, послуги краси та оздоровлення, різні види інших послуг, а також інші напрямки та сфери діяльності.

Ви можете подати заявку як окремо, так і в команді!

     За допомогою онлайн-курсів ви дізнаєтесь про:

  • програму розширення можливостей жіночого підприємництва;
  • основи ведення бізнесу в команді;
  • потреби у розробці товарів та послуг у період COVID-19;
  • важливість команди та залучення різних кваліфікованих фахівців для розвитку вашого бізнесу;

    Завдяки навчанню Ви зможете визначитися зі своєю бізнес-ідеєю до початку частини 2 навчання в рамках «Програми розширення можливостей жіночого підприємництва».

     Вихід в Інтернет
         Якщо ваша заявка про реєстрацію буде затверджена, але при підготовці до участі в навчанні у вас виникнуть проблеми доступу до Інтернету, організатори будуть допомагати вирішити це питання у кожному індивідуальному випадку окремо.

Програма першої частини «ВСТУП ТА ВОРКШОП»

24 квітня

  • Вступна частина до програми щодо розширення можливостей жіночого підприємництва
  • Семінари-тренінги: Що означає вести та розвивати бізнес? Чого очікувати? Основи створення бізнесу та перші кроки.

25 квітня

Семінари-тренінги щодо
– Розробки продуктів та послуг

  • Важливість роботи в команді та залучення різних кваліфікованих людей для розвитку Вашої компанії.
  • Робота над Вашою бізнес-ідеєю та як підготуватися до командної заявки до частини 2.

* детальна програма буде доступна найближчим часом


ПРОГРАМА ПІДПРИЄМНИЦТВА
     Жінки, котрі візьмуть участь у першій частині, можуть створити команди та подати заявку на участь у другій частині програми підприємництва, яка триватиме з 11 по 23 травня 2021 року.

     Протягом цього часу Вимаєте розробити свої перші бізнес та маркетингові плани, створити перший проект вашої послуги чи товару, та визначити завдання та ролі в команді.

60 команд після проходження частини 1 «Програми розширення можливостей жіночого підприємництва», які розроблять початковий бізнес-план та будуть мати високу мотивацію розпочати власний бізнес на сході України, будуть відібрані для участі в частині 2 «Програми підприємництва» в рамках «Програми розширення можливостей жіночого підприємництва».

Як виняток, можуть взяти участь команди, що складаються з двох осіб, якщо це сімейний бізнес.

Програма частини 2 триватиме два тижні (дві – три години в день), щоб дати вам достатньо часу для роботи зі своєю командою та наставниками для представлення життєздатного бізнес-плану та маркетингового плану, а також першої версії вашої послуги чи продукту.

Реєстрація до частини 2 «Програма підприємництва» відкривається 26 квітня!
Докладніше про частину 2 дивіться тут: https://www.facebook.com/events/197547702071155

ГРАНТИ НА ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА ПРОГРАМА НАСТАВНИЦТВА

За результатами конкурсу проектів 20 найкращих команд, які представлять бізнес-маркетинговий план разом із першою версією своєї послуги чи продукту, отримають цільові гранти на організацію бізнесу в розмірі від 60 000 до 80 000 грн в залежності від необхідних витрат для придбання обладнання та техніки. Протягом шести місяців з командами-переможцями працюватимуть місцеві та міжнародні наставники.

Реєстрація

Щоб розпочати свою подорож у світ підприємництва та стати підприємцем, зареєструйтесь у програмі. Участь безкоштовна.

Будь ласка, зробіть це ТУТ до 15 березня 2021 року https://garage48.typeform.com/to/U0kdSNmE

Приєднуйтесь на Facebook для оновлень щодо подій: https://www.facebook.com/events/164652688524035/

У разі виникнення питань, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою:

zm.ednist2021@gmail.com  (або за телефонами 095-611-87-98 (Раїса): Донецька, Луганська області, 068-221-22-80 (Лідія) Запорізька, Харківська, Дніпропетровська області).

#G48EMPOWHER