• Post category:Нове

 –  Ви були у Вільнянську?

 – Ні.

 – Я теж не була, але завжди хотіла приїхати.

      Коли об’єднані спільною метою та прагненнями, важливо відчувати підтримку. 16 вересня – День міста Вільнянськ – урочистий день, коли вшановують видатних жителів міста, разом святкують визволення від фашистських загарбників і з оптимізмом і надіє дивляться в майбутнє.  Вже більше року, як створена міжфракційна депутатська група «Рівні можливості» у Вільнянській міській раді, яка активно займається вирішенням суспільно важливих питань. Щоб презентувати роботу групи та мережі міжфракційних депутатських груп «Рівні можливості» у Запорізькій області, підтримати колежанок і колег в рамках проекту «Просування участі жінок у політиці та протидія ґендерним стереотипам», який Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» реалізує в партнерстві з НДІ за підтримки Уряду Великої Британії через Фонд розвитку ефективного врядування, приїхали команда проекту та представниці міжфракційних депутатських груп «Рівні можливості»: голова групи у Запорізькій обласній раді Тетяна Ковиліна та представниця групи Ірина Максимова, голова Степногірської селищної ради Ірина Кондратюк, голова Балківської сільської ради Марія Радченко, голова міжфракційної групи у Василівській міській раді – Ніна Шиян і представниця групи Марина Цинкаленко, голова міжфракційної групи у Молочанській міській раді Олена Остролуцька та секретар ради Наталія Синиця,– секретар Балківської сільської ради Ірина Щербань.

    Керівник проекту Тамара Огородова вручила грамоти за активну роботу щодо впровадження принципів ґендерної рівності міському голові м. Вільнянськ Наталі Мусієнко та міжфракційній депутатській групі «Рівні можливості» у Вільнянській міській раді. Відзначення міського голови та міжфракційної групи стало приємною несподіванкою для жителів міста.

     Щоб широка громадськість знала більше про проблеми ґендерної рівності, важливість жіночого представництва у владі, про роботу міжфракційної депутатської групи «Рівні можливості» у міській раді, на святкуванні Дня міста представниці групи поширили інформаційні флаєри, які викликали зацікавленість у чоловіків і жінок.

А тим часом гості знайомилися з Вільнянськом.

 – Ваше місто таке чисте, відчувається рука господині.

–  Сьогодні відкриваємо фонтан.

–  Бачу, що й енергозберігаючі лампи поставили.

–  Так, зекономили кошти. Тротуари відремонтували, тепер ходити зручно і жінкам, і чоловікам, і людям похилого віку.

      Гості та представниці груп у Вільнянській міській і районній радах, голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін обговорили подальшу співпрацю по впровадженню принципів ґендерної рівності, обмін досвідом. Зокрема, важливими аспектами є справедливий розподіл коштів завдяки ґендерно орієнтованому бюджетуванню, налагодження вертикалі співпраці з офісом уповноваженого з ґендерних питань у Кабінеті Міністрів через призначення на сесії уповноваженої особи з ґендерних питань у раді.

–  Тепла, дружня, сімейна обстановка. Відчули себе як вдома!

–  Такі заходи дуже важливі, бо це об’єднує жінок-депутатів і міжфракційні депутатські групи, надихає на нові ініціативи у наших радах.

–  Приїжджайте до нас на свято наступного року!

Цей запис має один коментар

Коментарі закриті.