«Хто у сім’ї хазяїн – чоловік чи жінка?»: молодь просунулася у розумінні рівних прав і можливостей жінок і чоловіків значно далі, ніж батьки
Тренінг з питань гендерної рівності для молоді пройшов 21 лютого у Козацькому ліцеї. Цікаво, що його ініціювала лікарка-педіатр Оксана Кумар та команда психолого-медико-педагогічної консультативної служби, у якій є соціальний педагог і психолог. У тренінгу взяли участь 10 учнів КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради і 14 учениць Запорізького колегіуму «Елінт», які навчаються у випускних класах. Що думає молодь про ґендерну рівність? Дівчата про…
