• Post category:Нове

      28 грудня з 12.00 до 15.00 в ТРЦ “Україна” був проведений мовчазний благодійний аукціон, організований Запорізьким благодійним фондом “Єдність” за майбутнє” та Ротарі клубом Запоріжжя. Висловлюємо щиру подяку всім, хто підтримав аукціон та долучився до цієї благодійної ініціативи! На заході було зібрано 8 700 грн. Кошти будуть передані дитячому відділенню Запорізького обласного протитуберкульозного диспансеру та громадській організації матерів дітей з інвалідністю “Ми зможемо” в м. Вільнянськ.

 Ми висловлюємо подяку за підтримку в проведенні аукціону:

  • ТРЦ “Україна” (власникам, співробітникам і особливо Шевченку Володимиру Григоровичу)
  • Андрію Матрею
  • запорізькій художниці Наталії Коробовій
  • еко-лавці “Живосвет”
  • ротаріанці Наталії Нечет.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Частина речей, яка залишилася після аукціону, буде продана на інтернет-аукціоні: фотографії речей та їх вартість буде розміщена на сайті фонду та Facebook-сторінці фонду “Запорізький благодійний фонд “Єдність” за майбутнє”  https://www.facebook.com/ZaporizhzhiaCharitableFoundationYednistZaMaibutne/   найближчим часом. Для того, щоб придбати ці речі, потрібно буде надіслати лист-заявку на електронну пошту zm.ednist2019@gmail.com  з інформацією: прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, назву товару та запропоновану ціну.

Ще раз висловлюємо подяку за підтримку мовчазного благодійного аукціону! Вітаємо з Новим роком та бажаємо всього найкращого та здійснення ваших мрій  і бажань!