• Post category:Нове

12 червня відбулася зустріч голови правління Запорізького благодійного фонду “Єдність” за майбутнє” Тамари Огородової з представниками ОБСЄ – Хайді Грау, Послом, Спеціальним представником Чинного Голови ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групі та Пітом Блонде, заступником Голови Офісу Спеціального представника Чинного Голови ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групі.

Під час зустрічі обговорили вплив військового конфлікту з 2014 року, поточну ситуацію у Запорізькій, Донецькій та Луганській областях та як це відбивається на житті жінок, дітей, вразливих верствах населення. Тамара Огородова відзначила найбільш гострі проблеми, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи: відсутність власного житла, проблеми з роботою та інші труднощі. Під час обговорення вона зазначила важливість питання безпеки.

Тамара Огородова поділилася досвідом роботи Запорізького благодійного фонду “Єдність” за майбутнє”, особливо щодо зменшення наслідків та впливу конфлікту на жінок і дітей, починаючи з 2014 року. Це проєкти, спрямовані на психо-соціальну допомогу, гуманітарні проєкти, проєкти з підтримки жіночого підприємництва та досвід локалізації Резолюції РБ ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” у громадах Запорізької, Донецької та Луганської областей.