• Post category:Нове

Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» в рамках проектного співробітництва з Естонською Радою у справах біженців, запрошує постачальників канцелярських товарів взяти участь у конкурсі на відбір партнера. Метою конкурсу є відбір постачальника канцелярських товарів для дітей шкільного віку із вразливих сімей, які проживають у  Донецькій, Луганській, а також Запорізькій областях. В ході реалізації проекту планується придбати та розповсюдити не менше 110 шкільних наборів для школярів різного віку.

Для участі в конкурсі постачальники канцелярських товарів мають заповнити конкурсну заявку з додатками за формою, що додається. Заповнені заявки необхідно надіслати на електрону адресу ЗБФ «Єдність» за майбутнє» zm.ednist2022@gmail.com, не пізніше 18.00 21.07.2021. Розгляд отриманих заявок членами конкурсної комісії ЗБФ «Єдність» за майбутнє» відбудеться 22.07.2020. Про результати розгляду заявок учасників конкурсу буде поінформовано електронною поштою не пізніше 26.07.2020.

Просимо звернути увагу на те, що до канцелярських товарів мають бути включені лише ті товари, які відповідають державним вимогам, що повинно бути підтверджено відповідними сертифікатами. Оцінювання пропозицій буде здійснюватися як за ціновим критерієм, так і за якісним.

З усіх питань для з’ясування додаткової інформації щодо участі у конкурсі звертатися на електронну адресу: zm.ednist2022@gmail.com Марія Видиш + 38 095 044 67 55