Сьогодні відбувся міжнародний захід для чоловіків і хлопців щодо їх участі у впровадженні Порядків денних «Жінки, мир, безпека» та «Молодь, мир, безпека» та гендерної рівності в гуманітарних ситуаціях, організований Глобальною мережею жінок-миробудівниць. Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» виступив співорганізатором заходу. Чоловіки-посли, лідери, активісти, експерти з різних країн Європи, Північної Америки, Африки, Південної Азії та Близького Сходу поділилися своїм досвідом залучення чоловіків і хлопців до розбудови миру та створення безпечних умов для всіх.

Чоловіки і хлопці – це партнери  у досягненні миру. Порядок денний «Жінки, мир, безпека» – це не лише для жінок і дівчат. Він спрямований на створення безпечних умов і для чоловіків і хлопців, запобігання та вирішення конфліктів і забезпечення стійкого миру для всіх.

На заході були обговорені наступні питання:

  • Маскулінність та побудова миру
  • Резолюція 1325 – не лише «жіноче питання»
  • Залучення чоловіків і хлопців до розбудови миру
  • Переговори про мир між Урядом Південного Судану та Суданської Народної Армії-в-опозиції
  • Потреби внутрішньо переміщених жінок і дівчат в Україні
  • Можливості для подальшої роботи з чоловіками та хлопцями.

Голова правління фонду «Єдність» за майбутнє» Тамара Огородова поділилася досвідом щодо локалізації Національного плану дій на виконання Резолюції РБ ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» у місцевих громадах Донецької, Луганської та Запорізької областей і співпраці з чоловіками у владі, громадському секторі, правоохоронних органах, які підтримують впровадження цього важливого міжнародного документу. Цей досвід викликав значне зацікавлення в учасників та учасниць заходу. В заході взяли участь представники та представниці фонду «Єдність» за майбутнє», чоловіки-лідери громад, чоловіки-представники правоохоронних органів.