• Post category:Нове

Благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» оголошує конкурс на відбір тренерів/-ок із Захисту дітей в гуманітарних діях в рамках проєкту «Багатосекторальна допомога для вразливих сімей у Запорізькій, Донецькій, Харківській і Чернігівській областях» за підтримки Гуманітарного фонду для України

Тренери/-ки мають провести один тренінг оффлайн у Дніпропетровській області 23 – 24 жовтня на тему «Захист дітей в гуманітарних діях» для фахівців партнерських організацій благодійного фонду «Єдність» за майбутнє». Тренінг повинен включати в себе наступні теми: «Інклюзивна підтримка дітей та громади»,  «Розпізнавання проблем захисту» та «Стратегії ПЗПСП для дітей».

Для того, щоб податися на конкурс, будь ласка, надішліть свою заявку:

  • резюме, в якому вказати свою освіту, досвід роботи, сертифікати щодо підвищення кваліфікації, свій досвід з проведення тренінгів на тему «Захист дітей в гуманітарних діях»;
  • програму тренінгу, яку пропонуєте;
  • дві рекомендації від представників організації, для яких Ви проводили тренінги із захисту дітей в гуманітарних діях (ПІБ, організація, посада, контактний телефон, e-mail)

до 18.00 14.10.2025 року на електронну адресу zm.ednist2021@gmail.com з темою «Заявка на конкурс тренера/-ки із захисту дітей – OCHA-7 оффлайн».

Якщо у Вас є питання щодо конкурсу, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту zm.ednist2021@gmail.com.